Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri Çözümü Hakkında Detaylı Bilgiler
  Ana Sayfa / Çözümler / Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri Tanıtım


HEMEN BİLGİ ALIN !

Teknik Servis Hizmetleri


Onsistem Bilgisayar Teknik servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında sizin yanınızdayız. Bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız Ankara ve çevresinde yıllardır servis hizmetini en uygun fiyatlarlavererek müşteri potansiyelini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır.Erkatech Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında ana kart tamiri, ekran kartı tamiri, format atma, virüs temizleme, modem kurulumu, ağ kurulumu monitör tamiri hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır.Uzman kadromuz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

 

Müşteri Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Onsistem Bilgisayarın uzman teknik ekibi bizimle iletişime geçtiğinzi takdirde en kısa sürede yanınıza gelerek; Yaşadığınız problemlerinizi dinler, Problem konusunda size bilgi verir, Fiyat konusunda onay ister, Onay durumunda arıza en kısa sürede giderilir.

 

Cihazlarım Fiyat Onayım Alınmadan Tamir Edilirmi ?

 

Hayır, teknik ekibimiz problem konusunda bilgi verdikten sonra mutlaka sizden fiyat konusunda onay ister. Kabul etmeniz durumunda tamir işlemi gerçekleştirilir.

Notebook / Pc Tamiri

 

Teknik servisimizde her türlü notebook tamiri, yedek parça değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta arızadan sonra lütfen cihaza işinin uzmanı dışında kimseye müdahele ettirmeyiniz. Bazen çıkan basit bir arıza işinin ehli olmayan kişiler yüzünden tarafınıza pahalıya patlayabilir.Servisimizde, garanti süresi dolmuş ve garanti dışı kalmış tüm marka notebookların anakart, grafik chipseti, ekran paneli, inverter, menteşe, bios, floresan, kasa, adaptör, klavye vb. donanımların değişim ve onarımı garanti olarak uzman teknisyenler tarafından tamamen orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Yoğunluklu olarak çalıştığımız markalar HP, Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, Samsung, Acer,Sony, Apple, Casper, Exper Msı, Intel

 

Yazıcı Tamiri

 

Baskı sistemlerinizde meydana gelen her türlü arızanın onarımını gerçekleştiren Erkatech Bilgisayar, konusuna hakimiyeti ve uzmanlığı ile, sorunlarınız en kısa sürede, kalıcı olarak ve ekonomik koşullarda giderir. HP, OKI, Panasonic, Samsung, Canon, Epson markalarının model gözetmeksizin tamir hizmetini veren Erkatech'in tecrübesiyle yazıcılar yenileniyor, ilk günkü performansına kavuşuyor. Tekrarlanan arızalara, yanlış ve yetersiz müdahalelere, zaman ve para israfına son verin. Sizde günümüzün çağdaş servis ve onarım anlayışından yararlanın.

 

Kartuş Toner Dolumu

 

Her marka için Kartuş ve Toner Dolum hizmeti de vermekteyiz. En uygun fiyatlarımız için lütfen bilgi alın..HEMEN TEKLİF ALIN !

 
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 •   İvedik OSB Mah. Süleyman Şah Cad. No:103 İvedik-Y.Mahalle / ANKARA
 •   +90(312) 424 0 899
 • info@onsistem.com

ONSİSTEM

2011 yılından itibaren, profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile yazılım, donanım, proje yaratma, uygulama, geliştirme, danışmanlık, her türlü sistem bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunar. Onsistem Bilgisayar, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağ... Devamı >>