Bilgisayar ve Malzemeleri Satışı

Bir ürünü almak çok kolaydır, ancak satış sonrası da bir o kadar zordur. Sadece ürün satarak ve bunun ucuza getirmek yerine, müşteriye sattığı ürünün müşteriye toplam sahip olma maliyetinin en aza indiren, doğru ürünün doğru zamanda müşterinin ihtiyaç-bütçe dengesinin iyi kurgulayan ve bunun sonunda en uygun ürünü tavsiye eden bir yaklaşım en büyük satış hedefimizdir.

Sizlere satış öncesi ve sonrası bilgisayar ve çevre birimleri, yazıcı, sarf malzeme açısından destek vermek için en  ekonomik koşullarda hizmetinizdeyiz. Mouse, klavye, yazıcı, web cam, UPS(güç kaynağı), ses sistemleri, kulaklık, kart okuyucu, CD, DVD, Flash Disk ve daha birçok ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Hangi ürünü seçmeniz konusunda satış ekibimiz sizleri en uygun ürüne yönlendirecektir.

ASUS, DELL, HP, IBM, FUJİTSU, SIEMENS, TOSHIBA, CANON, OKI, EPSON ve LEXMARK gibi donanım üreticileri ile birlikte donanım çözümlerinin yanında MICROSOFT, AUTOCAD, ZWCAD, NETCAD, ADOBE, LINK, TREND MICRO, ESET, KASPERSKY ve SENTEZ gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.